Beata Grzywacz

Miejsce: 5 Okręg: 4

Przez 30 lat byłam czynnym nauczycielem. Od 2018 r. prowadzę własną firmę edukacyjno-szkoleniową „Pasja i Ty”, zajmującą się wspomaganiem edukacji. Na stronie Facebook „Polski – poucz się ze mną” nieodpłatnie udostępniam materiały związane z językiem polskim, które pomagają uczniom w nauce, zwłaszcza w przygotowaniu do matury. Jestem także lektorem języka polskiego i czynnie włączyłam się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Lubię działać na rzecz innych.

Od 2016 r. prowadzę bloga „Pasja i Ty”, na którym przedstawiam wywiady z tarnobrzeskimi kobietami, które warto poznać, minireportaże, sprawozdania z ciekawych spotkań i wydarzeń, które odbywają się w Tarnobrzegu, felietony dotyczące rozwoju osobistego. Napisałam i wydałam dwie książki, „Tarnobrzeskie kobiety” i „Alfabet drogi do sukcesu”, niebawem ukaże się trzecia – drugi tom „Tarnobrzeskich kobiet”. W 2018 r. założyłam fundację „Mieć Pasje”, której jestem prezesem. Fundacja zajmuje się promocją lokalnego rękodzieła i rzemiosła oraz jego twórców. Inicjuję i organizuję szereg wydarzeń z tym związanych, m.in. Kiermasz wielkanocny, Festiwal Rękodzieła i Rzemiosła, Kiermasz bożonarodzeniowy, warsztaty rękodzielnicze.

Chętnie włączam się w organizację innych przedsięwzięć, w tym wielu akcji charytatywnych. Organizuję różne spotkania, szczególnie dla kobiet. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi – fundacjami i stowarzyszeniami działającymi na terenie naszego miasta.

Lubię podejmować nowe wyzwania, a jako radna będę miała większe możliwości. Chciałabym zająć się sprawami dotyczącymi edukacji, kobiet oraz promocji miasta i jego mieszkańców.